Rozcieńczalnik do wyrobów epoksydowych ogólnego stosowania

Rozcieńczalnik do wyrobów epoksydowych ogólnego stosowania

Zestaw Lakier Poliuretanowy BETONMAL

Zestaw Lakier Poliuretanowy BETONMAL

Zestaw Emalia epoksydowa BETONMAL

W magazynie
SKU
Betonmal emalia

Wybierz pojemność zestawu:

Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Emalia epoksydowa do malowania betonu "Betonmal"
Utwardzacz do betonmalu

Artykuły pomocnicze:

Mogą być potrzebne: Emulsol RN-1 do odtłuszczania powierzchni, Rozcieńczalnik do wyrobów epoksydowych. Wyrób dwuskładnikowy, sprzedawany w komplecie z utwardzaczem.

Charakterystyka ogólna:

BETONMAL tworzy szybkoschnące, bardzo dobrze przyczepne do podłoża, odporne na ścieranie i uderzenia, twarde i elastyczne, antypoślizgowe powłoki, które posiadają ponadto dużą odporność na działanie chemikaliów, takich jak: woda, woda morska, rozcieńczone kwasy i alkalia, kwaśne i alkaliczne opary i gazy (H2S, SO2, CS2, NH3), ropa i produkty ropopochodne: benzyna, węglowodory alifatyczne i aromatyczne, olej napędowy, silnikowy i opałowy, oleje roślinne, smary, mgła solna i roztwory soli, a także na działanie środków myjących i odkażających. Gotowe wymalowania można eksploatować w temperaturach do 160°C.

Kolorystyka:

szeroka gama kolorów, wg RAL

Przeznaczenie:

Do zabezpieczania betonu w halach produkcyjnych, warsztatach mechanicznych, magazynach, garażach, piwnicach, obiektach użyteczności publicznej (np. szpitale, szkoły), pomieszczeniach przeznaczonych do pośredniego kontaktu z żywnością (np.: mleczarnie, masarnie, piekarnie, ubojnie, przetwórnie, browary, rozlewnie wód). Dzięki efektywnej penetracji porowatego podłoża oraz doskonałej przyczepności, wzmacnia je i uszczelnia. Tworzy jednolitą, gładką powierzchnię, dzięki czemu powłoka jest estetyczna, szczelna, antypoślizgowa i łatwa w utrzymaniu czystości.