Farba epoksydowa do gruntowania chemoodporna

Farba epoksydowa do gruntowania chemoodporna

Rozcieńczalnik do wyrobów ftalowo - karbamidowych ogólnego stosowania

Rozcieńczalnik do wyrobów ftalowo - karbamidowych ogólnego stosowania

Emalia epoksydowa chemoodporna

47,66 zł
SKU
1317-462-10

Artykuły niezbędne - wyrób dwuskładnikowy - kup koniecznie:

Utwardzacz poliamidowy:

  1. Emalia 1,0 l + utwardzacz poliamidowy 0,5 l
  2. Emalia 10 l + utwardzacz poliamidowy 4 l.

Artykuły pomocnicze:

Mogą być potrzebne: EMULSOL RN-1 do odtłuszczania powierzchni, Farba epoksydowa do gruntowania chemoodporna, Rozcieńczalnik do wyrobów epoksydowych.

Charakterystyka ogólna:

Emalie epoksydowe tworzą szybkoschnące powłoki bardzo dobrze przyczepne do podłoża. Utwardzone powłoki emalii mają bardzo dobrą odporność mechaniczną (twardość, elastyczność, ścieralność, udarność), termiczną (od (-40)°C do 160°C (na sucho), a w przypadku emalii srebrzystej RAL 9006 nawet do 250°C) i chemiczną (patrz karta techniczna wyrobu).

Kolorystyka:

szeroka gama kolorów, wg RAL i według uzgodnień z klientem

Przeznaczenie:

Do malowania, uprzednio zagruntowanych farbami epoksydowymi, powierzchni stalowych, stalowych ocynkowanych, aluminiowych, żeliwnych, metali nieżelaznych, eksploatowanych w agresywnej atmosferze przemysłowej, miejskiej i wiejskiej oraz do malowania powierzchni betonowych, basenów kąpielowych, basenów przeciwpożarowych, zbiorników wody deszczowej, oczyszczalni ścieków itp. Emalia dostosowana jest do użytku wewnętrznego w obiektach użyteczności publicznej, jak szkoły, szpitale, usługowych i przemysłowych, w tym w przemyśle spożywczym do malowania powierzchni mających pośredni kontakt z żywnością.